• מערכת האתר

שיחות וידאו ואודיו - עכשיו גם בווטסאפ למחשב

עודכן: 4 בינו׳#ווטסאפ #שיחות_וידאו #ווטסאפ_למחשב #שיחות_קוליות

העדכון האחרון של ווטסאפ למחשב, הוסיף תכונה שחיכינו לה זמן רב - שיחות קוליות ושיחות וידאו ישירות בווטאפ ישירות מהמחשב. אז איך זה עובד ולמה זה טוב?
שיחות בווטסאפ

עד לפני כמה שנים שיחות וידאו ושיחות על גבי האינטרנט היו נחלתם של חברות גדולות ושל יודעי דבר. היום כל ילד יודע על איזה כפתור ללחוץ כדי לדבר עם אמא או אבא בשיחת וידאו כדי לשאול איפה השלט של הסוני.

התכונה הזו של ווטסאפ מאפשרת לנהל שיחות בחינם עם כל מספר בעולם ללא קשר למדינה בה הוא נמצא, גם שיחות קוליות וגם שיחות וידאו. ניתן גם לבצע שיחות ועידה של עד 8 משתתפים - בתוך קבוצת ווטאספ או עם כמה אנשי קשר שונים שאינם באותה הקבוצה


ווטסאפ למחשב

בסוף 2015 השיקה ווטסאפ גירסת דפדפן שלמעשה איפשרה

מסך הכניסה לווטסאפ ווב

לכל משתמש ווטסאפ לצפות ולכתוב הודעות דרך דפדפן

המותקן על מחשב או טאבלט. לאחר כניסה לדף https://web.whatsapp.com/ התבקש המשתמש לסרוק קוד באמצעות הטלפון וכך לסנכרן את המחשב שלו עם חשבון הווטסאפ שלו. חצי שנה לאחר מכן השיקה ווטסאפ אפליקציה

למחשב המריץ מערכת הפעלה ווינדוז (חלונות) או מק (MAC-OS). התוכנה הציגה כמה שיפורים מינוריים לעומת גירסת הדפדפן כשהעיקרי שבהם הוא סנכרון קבוע בן חשבון הווטסאפ למחשב ללא צורך בסריקה מחדש של הקוד. גרסאות אלו היו צעד חשוב קדימה אך עדיין חסרו את הדבר האמיתי - שיחות ווטסאפ דרך המחשבשיחות ווטסאפ למחשב

במרץ 2021 שיחררה ווטסאפ גירסת ווטסאפ למחשב (גירסה 2.2106.10 ל-WINDOWS) שאפשרה סוף סוף לבצע שיחות

וידאו ושיחות קוליות דרך המחשב. נכון להיום (מרץ 2021) התכונה הזו מופיעה רק בווטאספ דסקטופ (Whatssapp desktop) אם כי גם לחלונות וגם למחשבי מק - מי מאיתנו שעדיין משתמשים בווטסאפ ווב (Whatsapp web) יאלצו להמשיך לנהל שיחות דרך הטלפון החכם.

התפעול כמו תמיד במקרה של ווטסאפ פשוט לתפעול ודי אינטואיטיבי. בכל איש קשר שלכם בווטסאפ - בחלק הימני העליון ליד תפריט 3 הנקודות, תוכלו למצוא שני אייקונים - אחד של טלפון - לשיחות קוליות ואחד של מצלמת וידאו - לשיחות וידאו. פשוט הקליקו עליהם והמתינו למענה מהצד השני.


כמה הערות

נכון להיום, לא ניתן לבצע שיחות ועידה כלל - לא שיחות ועידה קוליות וגם לא שיחות ועידת וידאו

כדי לנהל את השיחות תזדקקו למיקרופון מחובר למחשב ופעיל (ייתכן ותצטרכו גם לאשר לאפליקציה גישה למיקרופון כמו בטלפון) לרמקולים או אמצעי שמע אחר (אוזניות) ולמצלמת וידאו - רלוונטי כמובן רק לשיחות וידאו.


ניהול שיחות קוליות ושיחות וידאו זמין רק למשתמשי חלונות 10 64 ביט מגירסה 1903 או מאוחרת יותר ולמשתמשי מק מגירסה 10.13 או מאוחרת יותר.


המידע עובר על קו האינטרנט אליו מחובר הטלפון כך שלא תחויבו בעבור גלישה עבור קיום השיחה (כל שיחת וידאו שמנהלים בטלפון צורכת בערך 5 מגה ביט בכל דקה), אך עם זאת הטלפון שלכם צריך להיות דולק ובעל חיבור פעיל לאינטרנט בזמן קיום השיחה.


קישור להתקנת ווטאספ למחשב:

https://www.whatsapp.com/download/


תיהנו וכרגיל, לכל שאלה ובקשה:

info@6complete.com


45 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול