תהליכי עבודה

"אם תיתנו לי 6 שעות לחטוב עץ, אשקיע את השעה הראשונה בחידוד  הגרזן"  

אברהם לינקולן.
 

תהליכי עבודה מתקדמים ויעילים, זוהי הבשורה שאנו מביאים לתחום השירותים הטכנולוגיים לעסקים קטנים ובינוניים. תהליכים מותאמים מפרויקטים מורכבים בתעשיית ההייטק הבינלאומית, עבודה בשיטת Agile תחת סט הנחיות של ה-PMBOK (מאגר הידע לניהול פרויקטים). החל משלב הפגישה הראשונית עם הלקוח ועד לביקורת סטטוס לקוח לאחר סיום הפרויקט. אנו מתייחסים לכל לקוח כאל פרויקט מלא ללא קשר להיקף העבודה ולגודל הלקוח. התהליך כולו דיגיטלי ומקוון כך שהלקוח יכול להתעדכן בסטטוס הפרויקט ובהיסטוריית הביצוע שלו בכל רגע נתון.


התהליך מתחיל בפגישה במשרדי הלקוח, בפגישה זו נבין את החזון הטכנולוגי של הלקוח. מיד לאחר הפגישה נתחיל באנליזה עסקית-טכנולוגית: בחינת הטכנולוגיה שבידי הלקוח בכל ששת תחומי הפעילות של 6complete – אבטחת מידע, חומרה ותכנה, אינטרנט ודיגיטל, טלקום ורשתות, תדמית והון טכנולוגי אנושי . בסיום האנליזה נגיש ללקוח דו"ח מפורט המשווה בין המצוי לרצוי תוך פירוט עלות מול תועלת והצעה של לפחות 2 חלופות לפתרון בכל תחום. הגשת הדו"ח נעשית בפגישה פרונטלית או מקוונת בה נפרט ללקוח את כל מרכיבי הדו"ח ונענה לכל שאלות שאולי יעלו.


בשלב זה הלקוח יכול מרכיב לעצמו את חבילת השירותים והמוצרים בהם הוא מעוניין, לאחר אישור הצעת המחיר, נתחיל בתכנון שלבי הפרויקט יחד עם הלקוח, סדר פעולות, זמני עבודה ואספקה, זמני חציצה (Buffer). הפרויקט כולו מנוהל באמצעות תכנת MS-Project ובהתאם לכללי ה-PMP. הפרויקט מנוטר בכל שלב ונבדקת התאמה של ביצוע מול תכנון (Baseline).


לאחר סיום מוצלח של העבודה מוגש ללקוח תיק הפרויקט הכולל את יומן הפרויקט, תקציר האנליזה העסקית והפתרונות שיושמו. אליהם מצורפים כל החשבוניות לרכישות שנעשו בפרויקט וכל הפרטים הטכניים כגון שמות משתמש, סיסמאות, מספר לקוח והספקים הרלוונטיים. תיק הפרויקט מוגש גם הוא בפגישה עם הלקוח וכל הפרטים בו מוסברים ומבוארים ללקוח.
בשבועות שלאחר סיום הפרויקט נעמוד בקשר עם הלקוח לוודא  כי כל המוצרים והשירותים  עובדים באופן תקין ולשביעות רצון הלקוח.


בסוף הפרויקט הלקוח יכול לבחור אם להמשיך ולהנות מתמיכה טכנולוגית של 6complete או של קבלן משנה מטעמה.
6complete. תכנון + ביצוע+ בקרה = עוד פרויקט מוצלח.
גאים להיות מקצועיים

אתרים נוספים

קוטונרו חווית צילום. אחרת

קוטונרו עיצוב אתרים. אחרת

הצטרפו אלינו

  • YouTube - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

דרכי התקשרות

052-238-3842

052-238-3842

אימון הייטק

אימון הייטק מנהלים ובכירים

אימון מוצרי מייקרוספט

אימון גוגל G SUITE

אימון טלפון חכם

אימון Adobe Photoshop

אימון Adobe Premiere

תדמית

הפקת סרטוני תדמית

צילום מוצרים

צילום צוות

עיצוב מסמכים רשמיים

עיצוב לוגו 

תמונות למשרד ולבית