חומרה ותוכנה

6complete מספקת פתרונות חומרה ותכנה מידע כוללים. ייעוץ והקמת תשתית מחשוב, תחנות עבודה ושרתים, מחשוב רזה, מחשוב בענן, גיבויים מקומיים ובענן, ארגון מידע עסקי, טפסים חכמים וחתימה דיגיטלית

6complete מציעה פתרונות מחשוב לכל סוגי העסקים הקטנים והבינוניים (SMB).

בהתאם לתפיסת העולם שלנו פתרון צריך להיות מקיף ומותאם, לכן אנו מבצעים מחקר וסקר שוק בעבור כל לקוח. לא פעם אנו מגיעים למשרד המעסיק 10 עובדים ונתקלים כבר בעמדת הקבלה במחשב עם מפרט של שרת קבצים מפלצתי. בזבוז משווע של כסף ומשאבים על רכישה ואחזקה של מחשב עם עודף יכולות ורכיבים. גם המקרה ההפוך די נפוץ, שרת קבצים של משרד עם 30 עמדות מחשוב בעל מפרט של מחשב בן 10 שנים.

 

מתוך הבנה שמחשוב יעיל וזול הוא חיוני לתפקוד העסק 6complete מתאימה את מפרט הפתרון לצרכי ולדרישות הלקוח תוך מחשבה על העתיד ועל אפשרויות התרחבות ושדרוג. כך הלקוח חוסך כסף וזמן עוד בשלב התכנון. כחלק מתהליך הפתרון נבצע אנליזה טכנולוגית (סקר אתר) בו נפרט על ההבדלים בין המצוי לרצוי ונציע חלופות ברמות מחיר שונות ללקוח. הסקר מקיף את כל תחומי המחשוב במשרד ולמעשה מהווה את נקודת הפתיחה לכל פתרון שנספק ללקוח.

פתרונות חומרה

אנו מציעים הטמעה וייעוץ ברכישת ושדרוג חומרה החל ממחשבים ניידים ותחנות עבודה פשוטות וכלה ברשת שרתים. בתווך ניתן למצוא  פתרונות מחשוב רזה, מחשוב בענן, פתרונות וירטואליזציה, פתרונות אחסון מידע וציוד היקפי כגון מדפסות, סורקים, כרטיסים חכמים וכו'.נדבך נוסף של פתרון החמרה הוא ניהול שרידות מידע (גיבויים חכמים מקומיים ובענן). כך שבמקרה של תקלה או אסון, ניתן לשחזר את קבצי הלקוחות וניהול העסק בתוך דקות עד שעות ספורות, במקרה של טעות משתמש או תקלה בחמרה ניתן גם לשחזר תחנת עבודה (מחשב נייח או נייד) בלחיצת כפתור תוך דקות מעטות. כך מובטחת  רציפות עבודה עם מינימום הפרעות ואבדן הכנסות.

פתרונות תוכנה
פתרונות התכנה כוללים גם הם הטמעה ויעוץ של תוכנות מכל הסוגים - מערכות הפעלה, תוכנות ניהול משרד, ניהול לקוחות (CRM) כולל סליקה דיגיטלית, Microsoft office ועוד. תהליך ההטמעה כולל כיול והתאמת התוכנה לצרכים הספציפיים של הלקוח (קסטומיזציה) על מנת להפיק את המקסימום מן התכנה בה השקעתם את מיטב כספכם - יצירת תהליכים אוטומטיים, טפסים, תבניות מסמכים, שליחת הודעות ותזכורות ללקוחות וספקים ועוד.
בנוסף או כחלק מתהליך ההטמעה אנו מציעים ארגון קבצים ויצירת מאגרי מידע על גבי התשתית הקיימת או על גבי התשתית החדשה. פעולה זו מאפשרת ללקוח לנהל מאגרי קבצים גדולים בצורה יעילה מהירה ופשוטה יותר.


מחשוב בענן
6complete מציעה חבילת פתרונות ענן מהספקים המובילים שיאפשרו לכם ולעובדים שלכם לעבוד מכל מקום בכל שעה ומכל פלטפורמה (מחשב נייד, מחשב נייח, טלפון חכם או טאבלט) באותה קלות ויעילות בה מתבצעים הדברים במשרד, בין אם בעבודה על תוכנות בענן (למשל עדכון מסמך אקסל של לקוח ללא התקנת כל אפליקציה). אפשרות נוספת היא התחברות מאובטחת לרשת המשרד מרחוק ועבודה וירטואלית על מחשב משרד, כמובן שניתן לשלב בין שתי האפשרויות באופן פשוט וקל.
הצטרפו למהפכת המידע וצרו קשר, נשמח לעזור.

אתרים נוספים

קוטונרו חווית צילום. אחרת

קוטונרו עיצוב אתרים. אחרת

הצטרפו אלינו

  • YouTube - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

דרכי התקשרות

052-238-3842

052-238-3842

אימון הייטק

אימון הייטק מנהלים ובכירים

אימון מוצרי מייקרוספט

אימון גוגל G SUITE

אימון טלפון חכם

אימון Adobe Photoshop

אימון Adobe Premiere

תדמית

הפקת סרטוני תדמית

צילום מוצרים

צילום צוות

עיצוב מסמכים רשמיים

עיצוב לוגו 

תמונות למשרד ולבית