אבטחת מידע

6complete מספקת פתרונות אבטחת מידע מקיפים הכוללים ייעוץ והקמת תשתית אבטחה, אבטחת מחשבים ורשת, אבטחת נקודות קצה, ניהול משתמשים וביזור מידע

50% מתקיפות הסייבר בעולם מכוונות לעסקים קטנים !!!
ומסיבה טובה. בסקר שנערך בקרב בעלי עסקים קטנים ובינוניים ב 2017 עלה כי 98% מהעסקים הנסקרים לא ראו צורך בהגנה על המידע העסקי שלהם מתקיפות סייבר. המידע העסקי שלכם הוא אחד הנכסים הגדולים ביותר שיש ברשותכם ולמעשה הוא אחד ממנועי התפעול והצמיחה של העסק. לכן חשוב לשמור ולהגן עליו ועל תקינותו בכל דרך אפשרית.

אנחנו ב-6complete אוהבים להסתכל על אבטחת מידע במובן הרחב של המילה: שמירה והגנה על המידע שלכם מכל פגיעה בזדון או בשוגג, בין אם מחוץ לרשת ולעסק או מתוכו – הרבה יותר מאנטי וירוס וסיסמה למחשב. בראייתנו אבטחת מידע היא מערך שלם אך נוח וקל לתפעול הכולל כלים, פעולות וצעדים שיש לנקוט כדי לשמור על שלמותו ותקינותו של המידע העסקי. אנו מחלקים את אבטחת המידע לשני חלקים עיקריים:

פגיעה בזדון, כלומר פגיעה ע"י האקר חיצוני או אולי עובד או לקוח, החלק השני הוא פגיעה בלתי מכוונת שנעשית בתום לב ע"י אחד העובדים כגון מחיקת קובץ או ספריה העברת קבצים ושינוי מידע עסקי.

מערך הגנה מפגיעה בזדון
תוכנות הגנת נקודות קצה
(Endpoint security) אשר היו ידועות בעבר כאנטי וירוס. כיום תוכנות אלו מספקות הרבה יותר משירות סריקת המידע וחיפוש וירוסים ומלעשה מספקות מטריית הגנה על המחשב עליו הן מותקנות.


הקשחת גישה למקורות מחשוב ומקורות מידע
רק מי שמורשה ומזדהה מול מאגר המידע יקבל יכולת לצפות במידע, לשנות אותו למחוק וכו'.


ניהול סיסמאות
90% מבתי העסק הקטנים/ בינוניים מתנהלים עם סיסמה בודדת (לרוב פשוטה וניתנת לפריצה בקלות) או בלי סיסמה בכלל. כידוע הפרצה קוראת לגנב, ואין פרצה גדולה יותר ממחשב בעסק שאינו מוגן.


הצפנת מידע
הצפנה נועדה בעיקר אך לא רק לעסק המחזיק במידע רגיש של לקוחותיו – רואה חשבון, עו"ד, רופא וכו'. ההצפנה מבטיחה שגם אם תתבצע גניבה של המידע לא יהיה ניתן לגשת אליו ללא הסיסמה או אמצעי הגישה המתאים.


אבטחת גישה מרוחקת לרשת
כל עסק המחזיק קו אינטרנט חשוף לפריצה לרשת. בין אם דרך חיבור הרשת האלחוטית ובין אם דרך רשת האינטרנט. הקשחת הגדרות הראוטר והרשת בכללה עוזרים בהגנה על משאבי המחשוב בעסק

מערך הגנה מפגיעה בשוגג

מי מאתנו לא מחק בטעות קובץ חשוב או שמר קובץ חדש על קובץ קיים המכיל מידע חשוב? מחק לקוח מהמערכת או סתם לא מצא קובץ עסקי? הגנה מטעויות כאלו גם היא חלק מאבטחת מידע. אנו נדאג שהמידע שלכם מוגן ומגובה באופן הראוי בענן ובשרת, נגיש אך ורק לאלו המורשים לגשת אליו, ניתן לשינוי רק על ידי אלו שתגדירו כבעלי הרשאות לשינוי ועדכון המידע. בונוס נוסף של הגיבויים בענן הוא היכולת לעבוד על המידע שלכם מכל מקום, מכל מכשיר ובכל זמן. והמחשוב בענן אז אל תהיו שאננים ותגידו לי זה לא יקרה, אני לא הפנטגון. אם יש לכם עסק קטן/ בינוני אתם ככל הנראה על הכוונת של האקרים כאלו ואחרים. צרו קשר עוד היום.

אתרים נוספים

קוטונרו חווית צילום. אחרת

קוטונרו עיצוב אתרים. אחרת

הצטרפו אלינו

  • YouTube - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

דרכי התקשרות

052-238-3842

052-238-3842

אימון הייטק

אימון הייטק מנהלים ובכירים

אימון מוצרי מייקרוספט

אימון גוגל G SUITE

אימון טלפון חכם

אימון Adobe Photoshop

אימון Adobe Premiere

תדמית

הפקת סרטוני תדמית

צילום מוצרים

צילום צוות

עיצוב מסמכים רשמיים

עיצוב לוגו 

תמונות למשרד ולבית